Kullanım Şartları

 

KULLANIM ŞARTLARI


1. 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamaz, ancak yetişkinleri aracılığı ile satın alabilirler.


2. Sitemizden kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka ve postane havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan Siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, Siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.


3. parcareyonum.com tüm Siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde fatura eşiliğinde teslim edecektir. Fatura, belirtilen fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar KDV Hariç fiyatıdır. Dövizle satılan ürünlerimizin değeri ödeme yapılan günün TCMB efektif kurundan TL´ye çevrilir.


4. Siparişin verildiği tarihte var olmayan ve öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mucbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mucbir sebep şahsında gerçeklesen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mucbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mucbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, siparişi tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


5. Tahsilatı yapılmıs bir Siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ,TNT Kargo ve posta yolu ile, Türkiye dışındaysa Yurtdışı-Posta Servisi ya da TNT firması ile yapılır.


6. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@parcareyonum.com adresine yazarak, durumun bize bildirilmesi gerekmektedir. Kargo şirketi tarafımızdan aranarak, size paketin teslim tarihi hakkında bilgi verilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatcı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı oldugunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0212 530 31 65  numaralı telefona fakslanıp durum, info@parcareyonum.com ´a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. parcareyonum.com Sipariş ile ilgili çalışmalara baslayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktırÇeşitli markalarda ve kategorilerde oto yedek parça ürünleri online satışı.
 
 
Kategoriler
ROVER YEDEK PARÇA DAEWOO YEDEK PARÇA
TATA YEDEK PARÇA HYUNDAİ YEDEK PARÇA
PROTON YEDEK PARÇA MİTSUBİSHİ YEDEK PARÇA
KİA YEDEK PARÇA SUZUKİ YEDEK PARÇA
DAİHATSU YEDEK PARÇA TOYOTA YEDEK PARÇA
HONDA YEDEK PARÇA MAZDA YEDEK PARÇA
NİSSAN YEDEK PARÇA SUBARU YEDEK PARÇA
Satış Politikası ve Mesafeli Satış Sözleşmesi
Araba Yedek Parça, oto parçaları
© 2011 ParcaReyonum.com
Tüm Hakları Saklıdır.
Site üzerinde bulunan hiç bir metaryal kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz.