Oto Yedek Parça Alırken Bilmeniz gerekenler.

 

Öncelikle müşterilerimizin araçlarına yedek parça bulma ve buldukları ürünün kalitesin konusunda tamamen zorlandıklarını görüyoruz. Amacımız aklınızda ki tüm soru işaretlerini gidererek sizlere Bu konuda daha iyi hizmet vermek.


Oto yedek parçaları iki kaliteye ayrılır. orijinal ürünler ve yan sanayi ürünler. orjinal parçalar aracınızın ilk montaj halinde kullanılan kaliteli ve güvenilir ürünlerdir. Yan sanayi ürünlerde ıso sertifikalı orijinal parça kalıplarına göre yapılmış, bire bir ölçülerde, aracınıza uygun, sorun yaşamayacağınız ürünlerdir. Üretilen yedek parçaların farklı markaları ve ülkeler göre üretim yerleri vardır.


Öncelikle aracınıza Oto yedek parça alırken marka ve uretim yeri bilgisini edinmeniz oldukça önemlidir. orijinal ürünler yan sanayi ürünlere nazaran genellikle yetkili satıcılarda bulunmaktadır. Bunun yanında bazı ürünler vardır. Aracınızın üretim fabrikasına montaj ürünler vermektedir. Buna örnek olarak valeo, luk, sachs, monreo, mando, febi gibi markaları sayabiliriz. Bu markalarda ürünleri sitemizde yetkili servislere göre çok daha ucuza uygun fiyata bulma imkanınız bulunmaktadır.


Amacımız sizlere en kaliteli ürünü en ucuza sunabilmektir. Bunların yanında son zamanlarda Ülkemizde orijinal kalitesinde güvenilirliğini kanıtlamış ürünlerde üretilmektedir örneğin, şahin yatakları, mapa debriyaj setleri,supsan ve güneş marka suboplar,maysan süspansiyon amortisör,talay gömlekleri,valeo debriyaj setleri,ayfar ve eser aydınlatma gurupları ,daha bir çok marka ürünler alabilirsiniz. Uzakdoğu ülkelerindende çok sayıda yedek parça girişi olmaktadır. Çin ve Taiwan Malı ürünler arasında kalite ayrımı yaparsak Taiwan Malı Çin Malına göre biraz daha önde gelir. Seçiminizi her zaman bu yönde yapabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda Çin Malı Oto Yedek Parça ürünlerinin kalitesinin arttığını gördüğümüzüde göz ardı etmemek gerekir. Sitemizde tüm ürünleri satışa koymadan önce mutlaka kalite araştırması yaparak sizlere sunuyoruz.


Motor parçaları seçiminde mutlaka, seçiminizi Türk, Alman, İtalyan, İspanyol, Fransız, Malezya ve Taiwan Malı gibi ürünlerde yapabilirsiniz. Uzun zamandır çalıştığımız sitemizde, İhtiyaçlarınızı karşılamak için bütün detayları düşünerek aradığınız tüm oto yedek parçalarını,binlerce ürün çeşidini, aracınıza uyucak doğru parçaları sizlere sunuyoruz ve Türkiyenin her yerine hemen yolluyoruz.

Çeşitli markalarda ve kategorilerde oto yedek parça ürünleri online satışı.
 
 
Kategoriler
ROVER YEDEK PARÇA DAEWOO YEDEK PARÇA
TATA YEDEK PARÇA HYUNDAİ YEDEK PARÇA
PROTON YEDEK PARÇA MİTSUBİSHİ YEDEK PARÇA
KİA YEDEK PARÇA SUZUKİ YEDEK PARÇA
DAİHATSU YEDEK PARÇA TOYOTA YEDEK PARÇA
HONDA YEDEK PARÇA MAZDA YEDEK PARÇA
NİSSAN YEDEK PARÇA SUBARU YEDEK PARÇA
Satış Politikası ve Mesafeli Satış Sözleşmesi
Araba Yedek Parça, oto parçaları
© 2011 ParcaReyonum.com
Tüm Hakları Saklıdır.
Site üzerinde bulunan hiç bir metaryal kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz.