Ödeme Şartları

 

Parcareyonum.com Size 5 Farklı Ödeme seçeneği Sunar.


1-KREDİ KARTIYLA ÖDEME ;


128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanır.Taksitli Kredi Kartları Bankalar ile anlaşmalarımıza göre; kredi kartları ile 2 aydan 12 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz.


Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir: Başlıca nedenler şunlardır; 1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, 2. Kart numarasını hatalı girmeniz, 3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, 4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması, 6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız, 7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.


2-BANKA HAVALE/EFT İLE ÖDEME ;


Havale / EFT ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.Havale İşleminiz Bittikten Sonra Ödeme Bildirim Forumunu Doldurmayı Unutmayın.


Aklınızda olsun: EFT / Havale ile ödemede işlemi bankaya gidip yapmanız masraflı olacaktır. Bunun yerine, ATM´lerden yada telefon bankacılığını veya internet bankacılığını öneririz. Böylece düşük bir işlem ücreti ödersiniz.


EFT ile Ödeme; saat 16:00 Dan Sonra yapılan EFt Ödemesi Hesaplara 1 Gün Sonra Geçer Gönderim İşleminiz ödemenin Hesaplara Geçtiği Andan Sonra Başlar.


EFT ÖDEMESİ NEDİR; Kendi Çalıştığınız Bankanızdan Farkı Bir Bankaya para transferine EFT ödemesi Denir.örnek.GARANTİ BANKA´Sından İŞ BANKA´Sına Gibi..........


HAVALE İLE ÖDEME NEDİR; Aynı İsimlerdeki Bankalara Para transferine Havale denir.örnek Aksaray Şubesi GARANTİ BANKASINDAN  Taksim Şubesi GARANTİ BANKASINA Gibi.....(Havale Ödemeleri Günün Her Saati Anlık Hesaba Geçer)


3-POSTA ÇEKİ İLE ÖDEME ;


Size En Yakın Postane Şubesinden 5766048 Nolu Posta Çeki Hesabına para Yatırma İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz.


4-KAPIDA ÖDEME ;


Kapıda Ödeme sisteminden yararlanmak için mutlaka 35 TL Avans Ödemesi Yapmanız Gerekli.(Not Avans Ödemesini Mobil Ödeme sisteminden Cep Numaranızı Girerek Yapabilirsniz)


5-MOBİL ÖDEME ;


Sitemizden 35 TL Kadar Tüm Yedek Parça Ödemelerini Cep Numaranızı girerek Ödeme Yapabilirsiniz.


Mobil Ödeme Nedir ?


Mobil Ödeme Turkcell ve Avea abonelerinin yararlanabildiği bir ödeme şeklidir. Kredi kartı olmayanlar, EFT/Havale ile zaman kaybetmek istemeyenler cep telefonundan ödeme yaparak birkaç dakika içinde siparişlerini verebilir.(ücreti Faturanıza Yansıtılır)


Turkcell Hatlar İçin Mobil Ödeme Açma : MOBILODEME AC" yazıp 5522´ye gönderebilirsiniz

Çeşitli markalarda ve kategorilerde oto yedek parça ürünleri online satışı.
 
 
Kategoriler
ROVER YEDEK PARÇA DAEWOO YEDEK PARÇA
TATA YEDEK PARÇA HYUNDAİ YEDEK PARÇA
PROTON YEDEK PARÇA MİTSUBİSHİ YEDEK PARÇA
KİA YEDEK PARÇA SUZUKİ YEDEK PARÇA
DAİHATSU YEDEK PARÇA TOYOTA YEDEK PARÇA
HONDA YEDEK PARÇA MAZDA YEDEK PARÇA
NİSSAN YEDEK PARÇA SUBARU YEDEK PARÇA
Satış Politikası ve Mesafeli Satış Sözleşmesi
Araba Yedek Parça, oto parçaları
© 2011 ParcaReyonum.com
Tüm Hakları Saklıdır.
Site üzerinde bulunan hiç bir metaryal kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz.