Sipariş Takibi

 

1. Verdiğim Siparişi Nasıl Takip Edebilirim?


Siparişinizi üyelik bilgilerinizden yada Üst kolonda bulunan "Kargom Nerede"Bölümünden Cep Numaranıza Gönderilen takip numarasını girerek nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.http://www.parcareyonum.com/kargomnerede


2. Siparişler Kargo´ya ne zaman teslim ediliyor. 


Sitemizden vermiş olduğunuz tüm saparişler.aynı gün içinde kargoya teslim edilir.Aksi durumlarda size bilgi verilir.ayrıca cep telefonunuza mesaj olarakta gönderilir.


3.Kargo Ücreti Kime ait? 


parcareyonum.com ´dan yapılan alış verişlerde tutar gözetilmeksizin kargo bedeli müşteri tarafından ödenir.bu tutar anlaşmalı olduğumuz kargolar tarafından indirimli özel tarifelerden teslim esnasında tahsil edilir


4. Kargoyu Teslim Almadan önce neye dikkat etmem gerekli.


Gelen paketi mutlaka kargo görevlisinin huzurunda açınız,üründe her hangi bir kırık yada zarar varsa kargo görevlisine tutanak tutturun ve kesinlikle ürünü iade almayın.Not,Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayın.?


5. Yanlışlıktan kaynaklanan durumlarda kargo ücreti kimin tarafından ödenir.


Firmamızdan kaynaklanan hatalarda kargo ücreti. tarafımızdan karşılanır.aksi durumlarda tüm kargo ücreti alıcı tarafından ödenir.


6. Hafta Sonu Cumartesi Pazar verdiğim Siparişler Ne zaman Kargoya verilir.


Hafta sonu verdiğiniz siparişler haftanın ilk günü pazartesi Günü Kargoya teslim edilir.cep telefonunuza ve e-mail adresinize bilgilendirme mesajı gönderilir.


 


 

Çeşitli markalarda ve kategorilerde oto yedek parça ürünleri online satışı.
 
 
Kategoriler
ROVER YEDEK PARÇA DAEWOO YEDEK PARÇA
TATA YEDEK PARÇA HYUNDAİ YEDEK PARÇA
PROTON YEDEK PARÇA MİTSUBİSHİ YEDEK PARÇA
KİA YEDEK PARÇA SUZUKİ YEDEK PARÇA
DAİHATSU YEDEK PARÇA TOYOTA YEDEK PARÇA
HONDA YEDEK PARÇA MAZDA YEDEK PARÇA
NİSSAN YEDEK PARÇA SUBARU YEDEK PARÇA
Araba Yedek Parça, oto parçaları
© 2011 ParcaReyonum.com
Tüm Hakları Saklıdır.
Site üzerinde bulunan hiç bir metaryal kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz. Bu site MOBEWEB E-Ticaret Sistemini kullanmaktadır.