Müşteri Hizmetleri

 

Değerli kullanıcımız www.parcareyonum.com Türkiye´nin ve Dünyanın oto yedek parça sektöründe satış yapan en kapsamlı web sitesidir. Aşağıda satış Öncesi ve satış sonrası sonrası işinize yarayacak bilgiler bulunmaktadır. 


1. Nasıl Alış veriş Yapabilirim?


Alış veriş Yapabilmeniz için öncelikle üye olmanız gereklidir. sitemizin sağ üst köşesinde Site tanıtım Bölümünde üyelik resimli olarak gösterilmiştir.inceleyin?


2. Sitemize Üye Olmanın Avantajları Nelerdir? 


Üye olduğunuzda her seferinde üyelik bilgilerinizi girmek zorunda kalmayacağınız gibi, parcareyonum.com ´dan tüm yeniliklerden ve promosyonlardan haber´dar olacaksnız. 


3. Üye olmadan alış veriş yapılabilirmi.?  


Evet üye olmadan alış veriş yapabilirsiniz.(sitemizden ürün aldığınız takdirde otomotik olarak üye olacaksınız.şifreniz cep telefonunuza ve e-mail adresinize gönderilecektir)


4. Hangi gün ve saat´ler içerisinde sipariş verebilirim?


Yılın her günü, 7 gün 24 saat Gece Gündüz istediğiniz zaman Alış Veriş yapabilirsiniz. 


5. Verdiğim Siparişi Nasıl Takip Edebilirim? 


Siparişinizi üyelik bilgilerinizden yada sağ kolonda bulununa sipariş bölümünde takip edebilirsiniz. (Ayrıca siparişiniz aşama aşama cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir) 


6. Siparişler Kargo´ya ne zaman teslim ediliyor.


 Sitemizden vermiş olduğunuz tüm saparişler.aynı gün içinde kargoya teslim edilir.Aksi durumlarda size bilgi verilir.ayrıca cep telefonunuza mesaj olarakta gönderilir. 


7. Siparişimi iptal ettirmek istiyorum. 


Siparişiniz kargoya teslim edimişse,iptal edemezsiniz,(iadeler bölümünü okuyunuz.?


8.Kargo Ücreti Kime ait? 


parcareyonum.com ´dan yapılan alış verişlerde tutar gözetilmeksizin kargo bedeli müşteri tarafından ödenir.bu tutar anlaşmalı olduğumuz kargolar tarafından indirimli özel tarifelerden teslim esnasında tahsil edilir.


9. Firmanıza Gelerek Ürünü Teslim Alabilirmiyim?  


parcareyonum.com Adreste Satış Yapmamaktadır.Sadece internet üzerinden verilen siparişler geçerlidir.Ancak,bazı acil durumlarda ödemeyi kredi kartı veya banka havale yolu ile yaptıktan sonra müşteri temsilcimizle irtibata geçerek ürünü elden teslim alabilirsiniz.


10. Ürünlerin Garantisi Varmıdır?


 parcareyonum.com !dan aldığınız bütün ürünler ithalatçı garantisi altındadır.ürünler T.C sanayi ve ticaret bakanlığının ilgili ürün guruplarına göre belirlediği süre zarfında garantilidir.


11. Aldığım Ürünü İade etmek İstiyorum?


Siparişiniz size  ulaştıktan itibaren,Sebepsiz 7 Gün İçerisinde İade Edebillirsiniz. paranızı prosüdür olmadan aynı gün içerisinde alabilirsiniz.Not,kargo ücreti kredi kartı komisyonu düşülerek iadesi yapılır.


12. Aldığım Ürüne,kutusuna,ambalajına zarar verdim iade edebilirmiyim? 


Aldığınız ürüne,kutusuna ve ambalajına zarar verdiğiniz aracınızın üzerinde denediğiniz hiç bir ürün kesinlikle iade alınmaz değişim yapılmaz. (Ayıplı Ürünler Hariç)  


13. Elektirikle Çalışan ürün aldım iade etmek istiyorum?


Elektirikle Çalışan Hiç bir ürün Kesinlikle İade Alınmaz değişim yapılmaz.(arızalı durumlarda aynı parçayla değişim yapılır)


14. Aldığım ürünü aracıma montajını yaptım,eski çıkan parçamın sağlam olduğunu öğrendim iade edebilirmiyim?


Aracın Üzerinde denenmiş hiç bir ürün iade alınmaz değişim yapılmaz.  


15. Aldığım Ürün Arızalı Çıktı Ne Yapmam Lazım? 


Arızalı Parçayı bize ulaştırın.değişimi aynı gün içinde hemen yapılacaktır.NOT,Uzak yerler için bize ulaşması çok zaman alıcağından aynı ürünü ödemesini yaparak tekrar alın.ürün bize ulaştığında yetkili arkadaşlar ürünün arızasına bakıp  Hiç bir kesinti yapmayarak ,ödemenizi aynı gün içinde iade edilecektir.(ARIZALI ÜRÜNLERDE KARGO ÜCRETİ BİZİM TARAFIMIZDAN KARŞILANIR 


16. Aldığım Ürün Aracıma Uymadı. Ne Yapmam Lazım?


Uyum Sağlamayan ürüne,zarar vermeden tüm aksesuarlarıyla geri gönderin ve müşteri temsilcimizle temasa geçin.çok kısa sürede değişim yapılacak adresinize gönderilecektir.


17. Yanlışlıktan kaynaklanan durumlarda kargo ücreti kimin tarafından ödenir.


Firmamızdan kaynaklanan hatalarda kargo ücreti. tarafımızdan karşılanır.aksi durumlarda tüm kargo ücreti alıcı tarafından ödenir.


18. Kargoyu Teslim Almadan önce neye dikkat etmem gerekli.  


Gelen paketi mutlaka kargo görevlisinin huzurunda açınız,üründe her hangi bir kırık yada zarar varsa kargo görevlisine tutanak tutturun ve kesinlikle ürünü iade almayın.Not,Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayın.?? 


19. Hafta Sonu Cumartesi Pazar verdiğim Siparişler Ne zaman Kargoya verilir.


Hafta sonu verdiğiniz siparişler haftanın ilk günü pazartesi Günü Kargoya teslim edilir.cep telefonunuza ve e-mail adresinize bilgilendirme mesajı gönderilir.


20. orjinal ve yan sanayi arasındaki fark nedir


Yedek Parçalar orjinal veya Yan Sanayi diye ikiye ayrılır. orjinal parçalar aracınızın sıfır halindeki kullanılan güvenilir parçalardır. Yan sanayi parçalar ise yine ISO sertefikaları ile sunulan orjinal parçaların yerine birebir uyan ölçülerde, düşük maliyete getirilebilen ürünlerdir.


21. Aradığım Ürünü Sitenizde Bulamıyorum?


Sağ Üst Köşede Site Tanıtım Bölümünden parçayı nasıl bulucağınıza bakın.yada üst köşede kolay kullanım bölümüne aracınızın önce ismini,modelini sonrada parçanın ismini yazarak bulabirsiniz.örnek,toyota corolla fren balata.gibi yine bulamıyorsanız bize e-mail atın.


21. Aldığım Ürünü iade ettim,ücretini ne zaman geri Göndericeksiniz ?


İade Ödemeleri Aynı Gün İçinde Vermiş Olduğunuz Hesap Numaralarına Yatırılır.


22. Siparişimi Kargo Şubesinden Kendim Teslim Alabilirmiyim ? 


Güvenlik nedeniyle kargoda Teslimat Yapılmaz.(Yanlızca Adreste Teslimat Yapılır.)


23. Aracım Yolda Kaldı Çok Acil Parça Gerekli Ne Yapmam Lazım? 


İstanbul içi Siparişlerinizde Çok az bir Nakliye Ücreti farkıyla en geç 3 saat içinde Adresinize kuryelerle teslim Ediyoruz. Şehir Dışı Siparişleriniz İçin Müşteri Temsilcimizle Görüşün.

Çeşitli markalarda ve kategorilerde oto yedek parça ürünleri online satışı.
 
 
Kategoriler
ROVER YEDEK PARÇA DAEWOO YEDEK PARÇA
TATA YEDEK PARÇA HYUNDAİ YEDEK PARÇA
PROTON YEDEK PARÇA MİTSUBİSHİ YEDEK PARÇA
KİA YEDEK PARÇA SUZUKİ YEDEK PARÇA
DAİHATSU YEDEK PARÇA TOYOTA YEDEK PARÇA
HONDA YEDEK PARÇA MAZDA YEDEK PARÇA
NİSSAN YEDEK PARÇA SUBARU YEDEK PARÇA
Satış Politikası ve Mesafeli Satış Sözleşmesi
Araba Yedek Parça, oto parçaları
© 2011 ParcaReyonum.com
Tüm Hakları Saklıdır.
Site üzerinde bulunan hiç bir metaryal kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz.